Корзина пуста
Оформление заказа

кистІ MUBA Factory

 Довгий час ми відбирали бездоганні інструменти для макіяжу, зосередивши увагу на якості матеріалів, натуральності, довговічності і звичайно ж, практичності кистей. Наші майстри від початку і до кінця виробництва відносяться до процесу як до мистецтва, щоб надати вам дійсно ексклюзивний продукт. Незважаючи на багаторічний досвід в галузі виготовлення кистей для макіяжу, ми не зупиняємось на досягнутому та як і раніше знаходимось у постійному пошуку. Ми чітко вирішили, що саме розвиток – єдина гарантія того, що наші інструменти так само будуть не тільки відповідать вашим потребам, але і перевершувати їх.

Постійні дослідження та високі стандарти, поряд з  кваліфікованою командою, забезпечують чудову якість та, в підсумку, вашу любов.

***

Більшості майстрів вже знайомі професійні кисті для макіяжу Barocco, це базова класична коллекція інструментів для макіяжу. Вона відрізняється універсальністю в роботі та, головне, вже давно отримала своє визнання серед наших клієнтів.

Неперевершена колекція E’crue. Стильні, грамотно підібрані, компактні кисті, стануть вашим вірним супутником в подорожах, для виїзної роботи або навчання.

MUBA Factory - це зручні та якісні інструменти для професіоналів та аматорів.

Кисті мають оригінальний дизайн, ручку із високоякісних порід дерева, натуральний ворс та синтетичне волокно найвищої якості.  Все це в тандемі забезпечує вам максимальну зручність в роботі та неперевершені шедеври в результаті.